بازار بین الحرمین کجاس؟

دانلود پایان نامه

بازار بین الحرمین کجاس؟ با فرارسیدن ماه مهر و شروع سال تحصیلی جدید، مردم با تب و تاب خرید لوازم التحریر می افتند تا علم آموزان و دانشجویان رو واسه یه سال تحصیلی دیگه آماده کنن. امروز راه های دسترسی به بازار لوازم التحریر رو بررسی می کنیم تا اگه قصد خرید دارین به اونجا مراجعه کنین. با سایت ما همراه باشین.

معرفی

مقاله های در رابطه:

  • بوی ماه مهر در بازار بین الحرمین
  • خیابون پونزده خرداد کجاس؟

بازار بین الحرمین نام بخش یا به قول معروف راسته ای از بازار بزرگ و تاریخی تهرانه که در اون لوازم التحریر به فروش می رسد. این بازار در نزدیکی مسجد امام (مسجد شاه قبلی) قرار داره و در اون شکل های جور واجور لوازم التحریر لازم علم آموزان و دانشجویان مثل دفتر، خودکار و مداد و مدادرنگی و بقیه نوشت افزار و البته لوازم التحریر اداری مثل سررسید به فروش می رسد. از گذشته های دور هم با نزدیک شدن به شروع سال تحصیلی جدید، مردم به این بازار مراجعه می کردن تا بتونن ملزومات شروع سال تحصیلی جدید رو به شکل یه جا از این بازار بخرند. در شروع سال تحصیلی بازار بین الحرمین کمی پرازدحام می شه و اگه واسه خرید عجله ندارین، بهتره کمی صبر کنین تا بتونین در آرامش بیشتری خرید کنین. علاوه بر اینکه این روزا نباید واسه خرید لوازم التحریر عجله کنین، چون مدارس و معلم های هر مدرسه به سلیقه خود به علم آموزان یه لیست واسه خرید لوازم التحریر می بدن و همین موضوع باعث می شه که اگه زودتر از موعد این نوشت افزارها رو خریده باشین، مجبور شید دوباره به خرید برید و با افزایش قیمتی که این روزا در بازار فروش نوشت افزار تماشاگر اون هستیم شک نداشته باشین ضرر می کنین.

نشانی

بازار بین الحرمین در خیابون پونزده خرداد، ورودی پله نوروزخان، جنب مسجد امام قرار داره.

موقعیت بازار بین الحرمین روی نقشه

دسترسی

بهترین راه واسه رسیدن به خیابون بازار بین الحرمین، به کار گیری متروئه. واسه رسیدن به این بازار می تونید در خط یه متروی تهران و در ایستگاه مترو پونزده خرداد از قطار پیاده شید. هم اینکه از نقاط جور واجور شهر، مثل پایانه تاکسی میدون آزادی به چهارراه گلوبندک تاکسی تردد می کنه. بعد به طرف شرق حرکت کنین تا پس از عبور از سبزه میدون و بازار زرگرها به پله نوروز خان برسین.

پله نوروزخان

ورودی پله نوروزخان

پس از ورود به پله نوروزخان باید از ورودی مسجد امام به طرف چپ برید و پس از رسیدن به اولین دوراهی به طرف راست برید تا به بازار بین الحرمین برسین. شما به بازار بین الحرمین می رسه. تابلوهای راهنمای این بازار هم در این قسمت از بازار تهران نصب شده تا شما راحت تر بتونین به اون جا برید. بازاری ها هم راهنماهای خوبی واسه سئوال کردن راه ساده رسیدن به بازار بین الحرمین هستن.

بازار بین الحرمین

تابلوی ورودی بازار بین الحرمین

بازار بین الحرمین

توجه کنین که در این قسمت از بازار خوراکی فروشی و سوپرمارکت وجود نداره و اگه در روزای گرم آخر شهریور و شروع مهر به این بازار مراجعه می کنین و خرید شما طول می کشد با خود آب معدنی و خوراکی سبک ببرین تا انرژی لازم واسه گشت و گذار در بازار رو داشته باشین. اگه شمام قبلا به این بازار مراجعه کردین، نظرات و تجربیات خود رو با سایت ما و خوانندگان ما در میان بذارین.