سایت مرجع دانلود پایان نامه -پشتیبانی 09361998026

پایان نامه میزان پیش بینی سلامت روان فرزندان بر اساس رضایت زناشویی مادران

ارسال شده در سایت پایان نامه

عوامل خانوادگی

عوامل خانوادگی در برگیرنده پیوستگی و انسجام خانوادگی[۱] ،‌میزان احساس نزدیکی و صرف وقت اعضا با یکدیگر،‌ داشتن توقعات بالا و همچنین کمک به نوجوانان برای اجتناب از بروندادهای منفی می باشد.

ورنر (۱۹۸۴)‌‌ بیان می دارد که پیوستگی های عمیق خانوادگی به دانش آموزان در معرض خطر کمک می کند تا باور کنند که زندگی با معنی است و آن ها بر زندگی خودشان کنترل دارند. این احساس معنی داری یک انگیزه قوی برای دانش آموزان تاب آور می شود.

 

عوامل مدرسه

دانش آموزان تاب آور اغلب در مدرسه حمایت می شوند. بطور کل این دانش آموزان به مدرسه علاقه دارند. آن ها در فعالیت ها و بحث های کلاسی و حداقل در یک فعالیت فوق برنامه،بعنوان یک منبع غیر مستقیم حمایت ، شرکت می کنند.معلمان نقش مهمی را در موفقیت دانش آموزان تاب آور بازی می کنند.

ویژگی های بین فردی این  معلمان:‌ دلسوزی،‌احترام به دانش آموزان بعنوان یک فرد و یک یادگیرنده، توانایی همراه شدن با آن ها،‌گوش دادن فعال ،‌جدی گرفتن آن ها، ‌در دسترس بودن، ‌درک کردن،‌ کمک کردن،‌ تشویق کردن و خندیدن با آن ها  میباشد(به نقل از آگنج،۱۳۹۰).

[۱]– family bonding and cohesiveness

 متن فوق بخش هایی از این پایان نامه بود

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل پایان نامه می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 لینک متن کامل پایان نامه

 

مطالب مشابه را هم ببینید

141985615752731

فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید ! سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید فروش آرشیو پایان نامه روی دی وی دی

aca@

academicbooks@

پایان نامه تخمین تابع تقاضای گاز ‌طبیعی مصرف خانگی و تجاری در ایران
پایان نامه بررسی تطبیقی بهای تمام شده یک کیلووات ساعت برق تولید شده
پایان نامه تعامل بین جاذب های اجزاء چهره و جاذب های چهره کامل در قشر گیگجاهی مغز
پایان نامه تعیین ارتباط بین عوامل موثر بر تصمیم گیری و بهبود عملکرد سازمان
پایان نامه تفاوت معنا ی زندگی زنان با توجه به وضعیت یائسگی و تحصیلات