سایت مرجع دانلود پایان نامه -پشتیبانی 09124404335

پایان نامه میزان پیش بینی سلامت روان فرزندان بر اساس رضایت زناشویی مادران

ارسال شده در سایت پایان نامه

عوامل خانوادگی

عوامل خانوادگی در برگیرنده پیوستگی و انسجام خانوادگی[۱] ،‌میزان احساس نزدیکی و صرف وقت اعضا با یکدیگر،‌ داشتن توقعات بالا و همچنین کمک به نوجوانان برای اجتناب از بروندادهای منفی می باشد.

ورنر (۱۹۸۴)‌‌ بیان می دارد که پیوستگی های عمیق خانوادگی به دانش آموزان در معرض خطر کمک می کند تا باور کنند که زندگی با معنی است و آن ها بر زندگی خودشان کنترل دارند. این احساس معنی داری یک انگیزه قوی برای دانش آموزان تاب آور می شود.

 

عوامل مدرسه

دانش آموزان تاب آور اغلب در مدرسه حمایت می شوند. بطور کل این دانش آموزان به مدرسه علاقه دارند. آن ها در فعالیت ها و بحث های کلاسی و حداقل در یک فعالیت فوق برنامه،بعنوان یک منبع غیر مستقیم حمایت ، شرکت می کنند.معلمان نقش مهمی را در موفقیت دانش آموزان تاب آور بازی می کنند.

ویژگی های بین فردی این  معلمان:‌ دلسوزی،‌احترام به دانش آموزان بعنوان یک فرد و یک یادگیرنده، توانایی همراه شدن با آن ها،‌گوش دادن فعال ،‌جدی گرفتن آن ها، ‌در دسترس بودن، ‌درک کردن،‌ کمک کردن،‌ تشویق کردن و خندیدن با آن ها  میباشد(به نقل از آگنج،۱۳۹۰).

[۱]– family bonding and cohesiveness

 متن فوق بخش هایی از این پایان نامه بود

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل پایان نامه می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 لینک متن کامل پایان نامه

 

مطالب مشابه را هم ببینید

141985615752731

فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید ! سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید فروش آرشیو پایان نامه روی دی وی دی

aca@

academicbooks@

پایان نامه بررسی نشانه‌های ظهور امام زمان(ع) در منابع شیعه
پایان نامه شناسایی میزان رابطه بین سبک مصالحه و رضایت شغلی
پایان نامه رشته هوش مصنوعی : ارتباط بین ربات های شبکه ای در موقعیت های جستجوی زیر آب
پایان نامه تعیین میزان و نحوه انطباق فیلم‌های منتخب با الگوهای معلولیت
پایان نامه ارشد:شناخت و توصیف رابطه بین عدالت سازمانی ادراک شده با احترام و تکریم