سایت مرجع دانلود پایان نامه -پشتیبانی 09199970560

پایان نامه رابطه تغییرات نرخ سود سپرده های کوتاه مدت و سپرده های بلند مدت

ارسال شده در سایت پایان نامه

پایان نامه رابطه تغییرات نرخ سود سپرده های کوتاه مدت و سپرده های بلند مدت

پیشنهاد های مبتنی بر نتایج تحقیق

۵-۸-۱) پیشنهادات کاربردی

  1. همچنین به سازمان بورس اوراق بهادار تهران پیشنهاد می گردد با ثبابت کردن نسبی شاخص سهام و با ایجاد اطمینان برای سپرده گذاری در این بخش سپرده های مردمی را در این بخش از بازار سرمایه جذب کنند.
  2. به مدیریت بانک های خصوصی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران پیشنهاد می گردد که در راستای جذب سپرده های کوتاه مدت و بلند مدت در این بخش مطابق با یافته های تحقیق نرخ سود سپرده های کوتاه مدت و بلند مدت را به گونه ای تعیین کنند که باعث افزایش بیش از پیش سرمایه گذاری در این بخش گردد.
  3. به سپرده گذاران نیز توصیه می شود که با توجه به افق زمانی مورد نظر خود نوع سپرده گذاری کوتاه و یا بلند مدت خود را با توجه به شاخص سهام و یا نرخ ارز آزاد تعیین کرده و در راستای حداکثر کردن منافع خود به تحلیل این شاخص ها نیز بپردازند. تا از نوسانات آتی آن متضرر نشوند.

۵-۸-۲) پیشنهادات برای تحقیقات آتی

با توجه به نتایج پژوهش حاضر، پیشنهادهای ذیل برای پژوهش های آتی ارائه می­گردد:

  1. پیشنهاد می شود در مطالعات آتی نرخ ارز و سپرده گذاری در بانکهای خصوصی را با سایر شاخص های بی ثبات مانند شاخص مسکن و دیگر شاخص های اقتصادی مقایسه کرده و نتایج را با تحقیق حاظر مقایسه نمایند.
  2. مطالعه حاظر را می توان در زمینه های ارتباط بین نرخ ارز و اطلاعات حسابداری، بازار بورس اوراق بهادار تهران در زمینه قیمت گذاری ریسک نرخ ارز و بررسی میزان نوسان پذیری از نرخ ارز در بین صنایع مختلف وسعت بخشید.
  3. به دلیل اهمیت عوامل موثر بر سطح سپرده های بانکی پیشنهاد می­گردد در تحقیقات دیگر، سایر متغیر های کلان اقتصادی را به عنوان متغیر مستقل در نظر گرفته و نتایج حاصل را با این تحقیق و تحیقات مشابه مقایسه کنند.
  4. تعیین سطح سپرده های کوتاه مدت و بلند مدت که از معیارهای رفتار سپرده گذاران در بانک های خصوصی در این پژوهش بود، با استفاده از معیاری دیگر به تبیین عوامل رفتاری سپرده گذاران (مانند سپرده های ارزی و خرید سکه بهادار)پرداخته شود و نتایج با یافته های حاصل از این تحقیق مقایسه گردد.
  5. بررسی عوامل موثر بر سطح سپرده های بلند مدت و کوتاه مدت در دیگر بانک های کشور و مقایسه تطبیقی آنها با بانک های خصوصی.
  6. انجام تحقیقات مشابه به صورت مقایسه ای برای بانک های دولتی و خصوصی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران.
  7. بررسی تغییر شاخص سهام، ارز و سود سپرده بر رفتار سپرده گذاران و عملکرد مالی صنعت بانکداری(که در این تحقیق شاخص سود آوری مورد بررسی قرار گرفته است.)، پیشنهاد می شود شاخص های دیگر مالی مانند نقدینگی یا ساختار دارایی مورد بررسی قرار گیرد.

فروش فایل متن کامل این پایان نامه با فرمت ورد در این لینک

 

مطالب مشابه را هم ببینید

141985615752731

فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید ! سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید فروش آرشیو پایان نامه روی دی وی دی

aca@

academicbooks@

پایان نامه رتبه بندی شرکت های برتر و عوامل موثر بر انتخاب آنها در بورس اوراق بهادار تهران با استفاده...
پایان نامه پیش­ بینی سازگاری زناشویی توسط رضایت جنسی
پایان نامه دستیابی به تحلیل دریافت شهروندان قائمشهری از موسیقی محلی مازندران فصل اول
دانلود مقاله درباره مهارت اجتماعی – رشته روانشناسی – قسمت 1
پایان نامه رابطه بین رهبری تحول آفرین بر رفتار شهروندی سازمانی