سایت مرجع دانلود پایان نامه -پشتیبانی 09124404335

پایان نامه با موضوع مکانیزه سیستم اعزام دانشجو به استرالیا

ارسال شده در سایت پایان نامه

چکیده

هدف از ایجاد این سند (vision) جمع آوری , تحلیل و تعریف نیازمندی ها و ویژگی های مختلف سیستم اعزام دانشجویان به استرالیا می باشد. که در واقع همان توصیف نیازها و در خواست های کاربران نهایی مثل مشاور ، متقاضیان ومدیرموسسه می باشد.

محدوده:

معرفی محدوده ی سیستم مکانیزه ی اعزام دانشجویان ، در واقع همان معرفی عوامل درگیر با سیستم نظیر سیستم های خارجی و اشخاص است و همچنین تاثیری که سیستم روی آن ها و آن ها روی سیستم می گذارند است.

سیستم اعزام دانشجویان ، مشاوران را قادر می سازد تا مشخصات متقاضیان را ارزیابی کنند ، مشخصاتشان را به سیستم دانشگاهی انتخاب شده توسط سیستم ارسال کنند، فرم های مورد نیاز برای اعزام دانشجو را پر کنند و کار های سفارتی مثل دریافت ویزا را پیگیری کنند، در صورت قطعی شدن اعزام دانشجو درخواست مربوط به مسائل اسکان دانشجو را به سیستم دانشگاهی استرالیا ارسال کنند و برای رزرو بلیط اقدام کنند و مدیر را قادر می سازد تا در صورت لزوم اطلاعات وتغییرات مورد نیاز را در سیستم وارد کند.

اصطلاحات:

در سند glossary مشخص شده.

موقعیت پروژه:

معرفی تسهیلات:

قبل از وجود این سیستم مشاور می بایست اطلاعات مربوط به ارزیابی دانشجو مانند مدرک تحصیلی ، نام محل تحصیل ، معدل و … رادر پرونده ها ذخیره می کرد. ارزیابی این اطلاعات و معرفی دانشگاه مناسب یا رد پذیرش دانشجو را به صورت ذهنی انجام می داد که ممکن بود دچار خطا شود.

براي دانلود متن کامل پايان نامه اينجا کليک کنيد

 

مطالب مشابه را هم ببینید

141985615752731

فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید ! سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید فروش آرشیو پایان نامه روی دی وی دی

aca@

academicbooks@

پایان نامه پژوهشی در ساختار روایی آثار نمایشی فتحعلی آخوندزاده
دانلود پایان نامه تاثیر آموزش مهارت جرأت¬ورزی بر افزایش عزت¬نفس کلی رابطان افتخاری بهداشت
سمینار مدار امپدانسی Z-SOURCE INVERTER
پایان نامه ارشد تأثیر ارائه تکلیف به روش حل تمرین بر عملکرد تحصیلی دانش آموزان پایه پنجم ابتدایی
پایان نامه درباره:مقایسه تأثیر آموزش مبتنی بر هوش‌های چندگانه و روش متداول بر یادگیری دانش‌آموزان