سایت مرجع دانلود پایان نامه -پشتیبانی 09361998026

پایان نامه با موضوع سیستم مکانیزه هتل

ارسال شده در سایت پایان نامه

چکیده

این سیستم یک سیستم مکانیزه هتل است که از طریق وب سایت این هتل شما میتوانید قسمت های مختلف هتل و تمام امکانات شامل ناهار،شام،استخرو… رامشاهده کرده و در صورت تمایل اقدام به ثبت نام نموده و سپس مدیر با مشاهده اتاق انتخاب شده و سرویس ها یم ایمیل تاییدیه به شما ارسال خواهد کرد و کاربر ادامه عملیات که شامل واریز وجه مورد نظر است را انجام میدهد و اتاق مربوط به آن کاربر در تاریخ رزرو شده در سیستم درج می گردد. در نهایت هدف کلی این سیتم سهولت استفاده و عدم نیاز حضوری مشتریان برای رزرو می باشد.
مقدمه

چند سالي است كه از ديجيتالي شدن و اينترنتي شدن زندگي صحبت مي‌كنيم به طوري كه مي‌توان گفت دنياي ما در حال عوض شدن و تغيير به دنيايي ديجيتالي است . در تمام اعمال و كردار روزانه ما نشانه‌هايي از ميل به اين دنياي جديد ديده مي‌شود . هر روزه از بهداشت و پزشكي الكترونيكي و ديجيتالي گرفته تا آموزش و شهر و دولت الكترونيك و كارت‌هاي هوشمند و پول الكترونيك و … صحبت مي‌شود . البته در بعضي از موارد هم كار از صحبت كردن مي‌گذرد و برخي از اين نشانه‌هاي ديجيتالي و اينترنتي شدن را به عينه در زندگي روزمره‌مان مشاهده مي‌كنيم . رزرواسیون هتل را مي‌توان از اين دست نشانه‌هاي ديجيتالي شدن دانست .

امروزه كمتر كسي را مي‌توان يافت كه نداند فناوري اطلاعات چه تغييراتي در اجتماعات نوين ايجاد نموده است و يا اينكه مزاياي به كارگيري اين فناوري نوين را نداند و از آن استفاده نكند. تغييرات ايجاد شده با ابزارهاي نوين فناوري اطلاعات و ارتباطات در خلال يك دهه گذشته ، انقلابي را آغاز كرده كه كارشناسان از آن به عنوان انقلاب ديجيتال ياد مي‌كنند .

ويژگي اصلي استفاده از اين خدمات شبكه‌هاي اطلاع‌رساني و به ويژه اينترنت سرعت، سهولت و ارزاني است . به طوري كه بسياري از خدماتي كه تا پيش از اين با صرف زمان و هزينه انجام مي‌شد ، اكنون به راحتي و ارزاني از طريق اينترنت قابل دريافت است و شايد تصور اينكه خدماتي كه اكنون به راحتي از اينترنت قابل دريافت است و از اين رو براي ما بديهي محسوب مي‌شود ، تا پيش از آن به اين سرعت ،‌ راحتي و با اين هزينه اندك در دسترس نبود ، مشكل باشد .

براي دانلود متن کامل پايان نامه اينجا کليک کنيد

 

مطالب مشابه را هم ببینید

141985615752731

فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید ! سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید فروش آرشیو پایان نامه روی دی وی دی

aca@

academicbooks@

پایان نامه بررسی رابطه نقد شوندگی سهام و مدریت سود واقعی در شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادا...
پایان نامه تأمل درباره ارزیابی برنامه فلسفه برای کودکان
پایان نامه مقایسه ی کیفیت زندگی درمیان زنان باوضع حمل طبیعی وسزارین
پایان نامه بررسی نقش کلیشه های جنسیتی بر سبکهای اسناد و سبک های ابراز هیجان و پذیرش خشونت های خانگی
دانلود پایان نامه بررسي ميزان و نوع استفاده معلمان از برنامه درسي مبتني بر فناوري اطلاعات و ارتباطات...