پایان نامه وضعیت اجابت سازمانی در بین کارکنان و اساتید

ارسال شده در سایت پایان نامه

جوانمردی

از اين قابليت تحت عنوان توانايی کارکنان در وفق دادن خود با سختی ها و ناسازگاريها ی محيط کار بدون اينکه به طور شفاهی يا رسمی اعتراض و يا شکايتی داشته باشد ، تعريف می‌شود .عدم ابراز شکوه ها و گلايه مندی های جزئی ، عدم عيب جويی و ايراد گرفتن از آنچه سازمان در حال انجام آن است ، عدم ابراز رنجش و دلخوری نسبت به هر گونه تغييری که مديريت مطرح می نمايد ، اينکه فرد تنها به مشکلات کاری خود نينديشد و ديگران را نيز مد نظر داشته باشد ، نشان دهنده جوانمردی هستند.

احترام

شامل تمام دور انديشی ها که از طرف فرد به منظور جلوگيری از وقوع مشکلات کاری در ارتباط با ديگر کارکنان ، صورت می گيرند ، می‌شود ( چوچينگ[۱]، ٢٠٠١ به نقل از ابيلی ١٣٨٧).

احترام يه حقوق و امتيازهای ديگران ، مشورت با کسانی که ممکن است تحت تاثير تصميم يا اقدام فرد قرار گيرند ، مطلع ساختن ديگران قبل از انجام هر اقدام مهمی می توانند نشان دهنده احترام و نزاکت باشد .

[۱] – Choching

 متن فوق بخش هایی از این پایان نامه بود

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

پایان نامه روانشناسی

لینک متن کامل پایان نامه فوق با فرمت ورد

 

مطالب مشابه را هم ببینید

141985615752731

فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید ! سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید فروش آرشیو پایان نامه روی دی وی دی

aca@

academicbooks@

پایان نامه حق سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت
پایان نامه پیش بینی امیدواری بر اساس مولفه­ های معنویت
پایان نامه طراحی مجموعه ی اقامتی- مذهبی – فرهنگی در شهر تاریخی عقدا با رویکرد احیا
دانلود پایان نامه بررسی وضعیت پایبندی به هویت فرهنگی اعضای شبکه اجتماعی فیس بوک با مطالعه موردی دانش...
پایان نامه بررسی تاثیر اجزای آمیخته بازاریابی برجذب مشتریان بانک توسعه تعاون استان کرمانشاه