پایان نامه بررسی تاثیر اجزای آمیخته بازاریابی برجذب مشتریان بانک توسعه تعاون استان کرمانشاه

ارسال شده در سایت پایان نامه

اهمیت کارکنان در ارائه خدمات با کیفیت

بسیاری از سازمان‎ها این جمله را به کار می‎برند که «کارکنان مهمترین دارائی آن‎ها می‎باشند» لیکن عده قلیلی از مدیران عالی این‎گونه سازمان‎ها، حقیقتاً به این جمله معتقدند. هال روز نبلوث در کتابش با عنوان «مشتری در رتبه دوم قرار دارد» بیان می‎کند سازمان‎ها ابتدائاً باید بر کارکنانشان تأکید و تمرکز داشته باشند.

وی بیان می‎کند «تنها وقتی که افراد احساس کند که در چشم فرد دیگری اول هستند، می‎توانند صادقانه این ا حساس را با دیگران تسهیم کنند».( سید جوادین و کیماسی، ۱۳۸۴)

در بسیاری از اوقات کارکنان بخشی از خدمات هستند. بدلیل ویژگی تفکیک ناپذیری خدمات، ما تمایل داریم که ارائه کننده خدمت را از خدمت ارائه شده جدا ندانیم.

یک کارمند واحد ممکن است چندین نقش را ایفا کند، مثلاً به عنوان بخشی از سیستم توزیع، مشاور و راهنما و بازاریاب عمل کند درواقع کارکنانی که در تماس با مشتریان هستند توأماً باید هم به اهداف عملیاتی و هم بازاریابی توجه داشته باشند.

از یک طرف کارکنان باید خدمت را تولید و ارائه کنند و درحقیقت تولیدکننده باشند و از طرف دیگر آن‎ها مسئولیت بازاریابی را نیز برعهده دارند. همچنین کارکنان ممکن است از نگاه مشتریان به عنوان شواهد فیزیکی (که خود یکی از عناصر آمیخته بازاریابی خدمات است) به شمار روند. به طور خلاصه می‎توان گفت، کارکنان نقش سه‎گانه‎ای در ارائه خدمت ایفا می‎کنند.

نمودار شماره (۵-۲)، آن‎ها به عنوان متخصصان عملیاتی، بازاریاب و بخشی از خدمت ایفای نقش می‎کنند. این چندگانگی یا کثرت نقش ممکن است به تضاد نقش بین کارکنان منجر شود. درنتیجه سازمان‎هایی که مواجهه خدمت گسترده‎ای دارند تمایل به مدیریت محکم‎تر و سخت‎گیرانه‎تری نسبت به سازمان‎هایی که این‎گونه مسئولیت آن‎ها برای بهبود کیفیت و بهره‎وری را مشکل می‎سازد.(لولاک[۱]، ۱۹۹۹، ۳۸)

[۱] – Lovelock

سوالات یا اهداف پایان نامه :

سنجش رابطه عوامل آمیخته بازاریابی با جذب مشتریان بانکی

۱-۴-۲ )اهداف کاربردی

سنجش رابطه بین مکان و توسعه شعب با میزان جذب مشتریان

سنجش رابطه بین نرخ سود و کارمزد ارائه خدمات بانکی در جذب مشتریان

سنجش رابطه بین تنوع و به روز بودن خدمات بانکی در بانک با جذب مشتریان

سنجش رابطه بین تبلیغات بانکی با جذب مشتریان

سنجش رابطه تاثیر نرخ سود و کارمزد ارائه خدمات بانکی بر جذب مشتریان

سنجش رابطه دارایی­های فیزیکی ملموس بر جذب مشتریان

سنجش رابطه تاثیر رویه ارائه خدمات بر جذب مشتریان

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 پایان نامه

لینک متن کامل پایان نامه رشته مدیریت با عنوان : بررسی تاثیر اجزای آمیخته بازاریابی برجذب مشتریان بانک توسعه تعاون استان کرمانشاه  با فرمت ورد

 

مطالب مشابه را هم ببینید

141985615752731

فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید ! سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید فروش آرشیو پایان نامه روی دی وی دی

aca@

academicbooks@

پایان نامه سنتز ترکیبات سه جزیی اسپیرو کینولین تحت شرایط کاتالیز شده توسط هگزا متیلن تترا آمین و پار...
پایان نامه بررسی تحولات کالبدی و کارکردی مبادی ورودی شهری
پایان نامه تحلیل محتوی کتاب های فارسی کلاس چهارم ابتدایی در ارتباط با مهارت های شناختی، عاطفی و روان...
پروژه ربات صدایاب
دانلود پایان نامه بررسی تفاوت بین ابراز وجود دانشجویان دختر و پسر