پایان نامه با موضوع موزه مادر

ارسال شده در سایت پایان نامه

چکیده:

موزه محلی معین برای به نمایش گذاردن اشیاء و آثار مختلف در یک مکان بصورت متمرکز است.

در این نوشته آشنایی با تاریخچه موزه و انواع موزه ها مورد تحلیل قرار گرفته است.

و نیز سعی شده است که به تحلیل نمونه های داخلی و خارجی و نیز انواع موزه ها اشاره شود همچنین به تحلیل برخی از سازه های پیشنهادی در طرح اشاره نمود تا بتوان با کسب شناخت به طراحی موزه قدم گذاشت.

زمین بستر رویش است که حیات در دامن پر نعمت آن معنا میابد و چون مادری دلسوز گونه های متفاوت موجودات را در آغوش خود می پروراند.

استفاده از عنصر زمین به عنوان مادر طبیعت اصل اساسی طراحی بوده و از این رو مبنای طراحی خطوطی است الهام گرفته از عوارض زمین.

بهشت زير پاي مادران است

پس بر ما لازم است تا هميشه به اين گوهر زيبا ومقدس احترام داشته و عملي را انجام ندهيم كه باعث رنجش ايشان گردد. پس ما چرا به پدر ومادر خود احترام نكنيم؟ ما چرا تابع امر مادر نبوده يا از سخن هاي مادر ترک اطاعت كنيم؟

مقدمه

هر انسان از اوان طفوليت الي آخرين ساعت حيات خويش در فكر وانديشه اين گوهر زيبا وگرانبها مي باشد زمانيكه انسان پا به عرصه حيات و زندگي ميگذارد همين مادر است كه طفل خويش را با يك عالم مشكلات زندگي تربيت وپرورش داده باشد که مصدر خدمت براي خود وجامعه خويش گردد. شب زنده داري هاي مادر در اوان طفوليت بخاطر صحت وسلامتي طفلش وباخبري از آن هزاران تكاليف جدي ديگر كه هر لحظه حيات طفل را به مخاطره مي اندازد يكي از اعمالي به حساب ميرود كه هر انسان داراي ضمير روشن هر قدر مصدر خدمت براي مادر خويش گردد بازهم ناچيز خواهد بود. و آرزوي هميشه گي مادر باخبري از طفلش است . مادر مقدس ترين موجود روي زمين به شمار رفته و زيبا ترين وگرانبها ترين هديه الهي است كه براي هركس به ارمغان آورده است. هر لحظه اطاعت و احترام به اين موجود پاك ومقدس وظیفه هر انسان روشنفكر مي باشد و هركس اگر خواهان كسب رضاي خداوند متعال(ج) باشد بايد به بهترين صورت مطیع و فرمانبردار مادر باشد. تلخ ترين لحظه عمر، لحظه از دست دادن مادر است در حالی که آغوش مادر گرم ترين جاي براي زيستن است. مادر نه بلكه کودک خودرا نه ماه در شكم خود حمل ميكند بلكه بيخوابي هاي مادر كه برطفلش ميكشد اصلاً جبران نشود. پيامبر اكرم (ص) مي فرمايد كه اگر من مادر خودرا به آغوش خود گرفته هفتاد دور خانه خدارا طواف كنم باز هم ناچيز خواهد بود . يك شب بيخوابي مادر جبران نميشود، يعني زحمات كه مادر بر اولاد خويش ميكشد جبران ناپذير است. مادر تمام زندگي اش را فداي اولاد خويش ميكند تا فرزندان خوب و سالم به جامعه تحویل دهد.از این رو:

 1-1-تعریف موزه

براي دانلود متن کامل پايان نامه اينجا کليک کنيد

 

مطالب مشابه را هم ببینید

141985615752731

فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید ! سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید فروش آرشیو پایان نامه روی دی وی دی

aca@

academicbooks@

پایان نامه بررسی اثر کازیمیر با در نظرگرفتن شرایط مرزی به عنوان قیود دیراک
پایان نامه رابطه بین هوش اجتماعی با کیفیت خدمات در بیمارستان های شهرستان بندرعباس
پایان نامه کنترل خودکار تولید سیستم قدرت در حضور منابع انرژی تجدیدپذیر
پایان نامه تفاوت اثر آموزش ها در رفتار شهروندی سازمانی، بهزیستی اجتماعی ونگرش‌های زیست محیطی
پایان نامه رابطه بین دانش ضمنی و موفقیت بازاریابی در صنعت ساختمان تهران