پایان نامه اثر بخشی آموزش زندگی خانوادگی در کاهش سبک فرزند پروری مستبدانه مادران

ارسال شده در سایت پایان نامه

۷-۵-تعریف نظری سبک مقتدرانه :

بامریند (۱۹۹۱ ) بیان می کند ، والدین مقتدر کنترل همراه با رابطه گرم و پاسخگویی نسبت به فرزندان خود دارند ، ( خویی فر ، رجایی و محب راد ، ۱۳۸۶ ) .

۷-۶-تعریف عملیاتی سبک مقتدرانه :

معنای عملیاتی سبک مقتدرانه فرزند پروری عبارت است از نمره ای که آزمودنی ها در گویه های متفاوت سبک مقتدرانه پرسشنامه بامریند کسب می کنند .

 

۷-۷-تعریف نظری سبک مستبدانه :

بامریند (۱۹۹۱ ) بیان می کند که والدین مستبد روابط سرد همراه با کنترل زیاد را بر فرزندان خود اعمال می کنند ، ( خویی فر ، رجایی و محب راد ، ۱۳۸۶ ) .

۷-۸-تعریف عملیاتی سبک مستبدانه :

معنای عملیاتی سبک مستبدانه فرزند پروری عبارت است از نمره ای که آزمودنی ها در گویه های متفاوت سبک مستبدانه پرسشنامه بامریند کسب می کنند .

 

۷-۹-تعریف نظری سبک سهل گیرانه :

بامریند (۱۹۹۱ ) بیان می کند که والدین سهل گیر انتظارات اندکی از فرزندان خود داشته و هیچ گونه کنترل و پاسخگویی هم نسبت به آنان ندارند، ( خویی فر ، رجایی و محب راد ، ۱۳۸۶ ) .

۷-۱۰-تعریف عملیاتی سبک سهل گیرانه :

معنای عملیاتی سبک سهل گیرانه فرزند پروری عبارت است از نمره ای که آزمودنی ها در گویه های متفاوت سبک سهل گیرانه پرسشنامه بامریند کسب می کنند .

 متن کامل پایان نامه

 

مطالب مشابه را هم ببینید

141985615752731

فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید ! سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید فروش آرشیو پایان نامه روی دی وی دی

aca@

academicbooks@

پایان نامه کانی ­شناسی، ژئوشیمی و الگوی تشکیل کانسار بوکسیت تاش، شمال­غرب شاهرود
پایان نامه ماهیت ایفای تعهد در حقوق ایران
پایان نامه طرحواره ی استحقاق بزرگ منشی و ارتباط آن با رفتارهای پرخطر دانش آموزان
پروژه با موضوع حـسابـداری ارزش مـنـصـفـانـه و نقش آن در بحران مالی اخیر
دانلود پایان نامه: بایسته های اجرای اسناد تنظیمی در دفاتر اسناد رسمی