دانلود پایان نامه كاهش اضطراب با موسیقی

ارسال شده در سایت پایان نامه

دانلود متن کامل پایان نامه رشته روانشناسی

عنوان کامل پایان نامه : بررسی تأثیر موسیقی در کاهش اضطراب و دلهره

۳- ديدگاه رفتار گرايي

درمانگران و نظريه پردازان رفتار گرا اختلالات اضطرابي را نتيجه يادگيري هاي غلط و شرطي شدن مي دانند . يك موقعيت استرس زا كه با موقعيتهاي استرس زاي قبلي شبيه است ممكن است موجب بر انگيختن اضطراب در فرد بشود . قصور در آموختن شايستگيهاي لازممي تواند نيز علت اضطراب محسئب شود زيرا شخصي كه شايستگيهاي لازم را آموخته است در سازگاري و حل مسائل زندگي موقعيتهاي كمي را تهديد كننده مي بيند ولي شخص مبتلا به اضطراب به دليل نبود شايستگي هاي لازم بسياري از موارد معمولي زندگي رااضطراب زا و تهديد كننده احساس مي كند .در فوبي ممكن است رابطه ي بين حوادث ناخوشايند و موقعيتهاي خاص وجود داشته باشد.اين حوادث از طريق جريان شرطي شدن كلاسيك يا ساير انواع شرطي شدنها مي توانند به وجود آيند . تقويت نيز مي تواند عامل مهمي محسوب شود . بدين صورت كه اجتناب فرد از موضوعهاي ترس آور ، موجب تسكين و كاهش اضطراب در وي مي شود .

سوالات یا اهداف پایان نامه :

هدف از تحقيق حاضر اين است كه آيا تمايل به موسيقي و نواختن آن مي تواند از اضطراب و دلهره كاهش بدهد يا مخصوصاً اگر موسيقي ، موسيقي پاپ باشد و نوع نواختن وسايل موسيقي مانندگيتار و … در اضطراب نقش موثري دارد يا نه .

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

پایان نامه روانشناسی

لینک متن کامل پایان نامه رشته روانشناسی با عنوان : بررسی تأثیر موسیقی در کاهش اضطراب و دلهره

 

مطالب مشابه را هم ببینید

141985615752731

فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید ! سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید فروش آرشیو پایان نامه روی دی وی دی

aca@

academicbooks@

پایان نامه کار تحقیقی بررسی استنادبه مسئولیت قهری درجبران ضرر
پایان نامه ارتباط بین هوش هیجانی و کیفیت زندگی دانشجویان
پایان نامه تلفیق کنترل موجودی و قیمت گذاری پویا در سیستم های موجودی
پایان نامه بهبود یادگیری و پیشرفت تحصیلیِ دانشجویان با شناسایی مهارتهای شناختی، فراشناختی و انگیزۀ پ...
پایان نامه بررسی عدالت سازمانی ادراک شده با جوانمردی با توجه به نقش تعدیل کننده