دانلود پایان نامه ارشد روش تدریس مبتنی بر هوش چند گانه

ارسال شده در سایت پایان نامه

دانلود متن کامل پایان نامه رشته روانشناسی

عنوان کامل پایان نامه :مقایسه تأثیر آموزش مبتنی بر هوش‌های چندگانه و روش متداول بر یادگیری دانش‌آموزان

پیشنهادات کاربردی

۱- آموزش نظریه گاردنر در درس فنون تدریس به دانشجویان دوره های تربیت معلم و آشنا کردن آنان با اصول و پایه های نظری هوش چندگانه و چگونگی استفاده از آن در تدریس انجام شود.

۲-   دوره‌هاي آموزش ضمن خدمت و كارگاه‌هاي مختلف براي دبيران و مديران مدارس، به منظور آشنايي با الگوهاي تدريس بر اساس نظريه هوش‌هاي چندگانه برگزار گردد.

۳- برای آشنایی کارشناسان برنامه ریزی درسی و مؤلفان کتابهای درسی با اصول و پایه های نظریه گاردنرو کاربرد این نظریه در تدوین برنامه ها و تألیف کتابهای درسی دوره های آموزشی تشکیل گردد.

۴-با همکاری گروه‌های آموزشی ادارات آموزش و پرورش لزوم استفاده از روش های تدريس مبتني بر نظريه هوش‌هاي چندگانه در جشنواره الگوهای برتر تدریس در موضوعات مختلف هر يك از كتب درسي صورت گیرد.

۵- تدوین راهنمای کتابهای درسی به گونه ای که معلمان را راهنمایی کند تا در عمل بتوانند آموزش مباحث متنوع درس را براساس روشها ی مبتنی بر هوش چندگانه طراحی و اجرا کنند.

۶- معلمان تشویق شوند که در فرایند یاددهی یادگیری از طریق مشاهده رفتار دانش‌آموزان در موقعیتهای یادگیری و در اوقات فراغت و تفریح و مصاحبه با آنان، سطح توانایی دانش‌آموزان را در هر یک از انواع هوش چندگانه بسنجند.

سوالات یا اهداف پایان نامه :

  • تعیین میزان تأثیر آموزش با روش هوش‌های چند گانه و یادگیری دانش‌آموز
  • تعیین میزان تأثیر آموزش با روش هوش‌های چند گانه و نگرش دانش‌آموز

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

پایان نامه روانشناسی

لینک متن کامل پایان نامه رشته روانشناسی با عنوان : مقایسه تأثیر آموزش مبتنی بر هوش‌های چندگانه و روش متداول بر یادگیری دانش‌آموزان

 

مطالب مشابه را هم ببینید

141985615752731

فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید ! سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید فروش آرشیو پایان نامه روی دی وی دی

aca@

academicbooks@

پایان نامه ارشد رویکرد قانون مجازات جدید از حیث آگاهی از قانون و عدم تورم قوانین
پایان نامه بررسی خواص کالای پنبه ای اصلاح سطح شده با کرونا توسط نرم کننده های نانو سیلیکونی
سمینار کاربرد سازه های توریسنگ در سازه های هیدرولیکی
پایان نامه با موضوع تأثير لیزر CO2 بر روی استحکام و خصوصیات راحتی كالاي پنبه
پایان نامه میزان تاثیر آموزش راهبردهای یادگیری خود تنظیمی بر زمان نوشتن یک متن نوشتاری